* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Toshiba Hakkında

Toshiba Hakkında
Toshiba, ileri düzey teknolojide bir dünya lideri ve öncüsü, bilgi ve iletişim sistemlerini; dijital tüketici ürünlerini; elektronik cihaz ve bileşenleri; nükleer enerji, endüstriyel ve sosyal altyapı sistemleri de dahil olmak üzere güç sistemlerini ve ev aletlerini kapsayan gelişmiş elektronik ve elektrikli ürünlerin kapsamlı üreticisi ve pazarlayıcısıdır. Toshiba 1875 yılında kurulmuştur ve günümüzde dünya çapında 204.000 çalışana sahip ve yıllık satış tutarı 68 milyar doları (6,3 trilyon yen) aşan 740 şirketiyle global bir ağı yönetmektedir.
Daha fazla bilgi >


Çevre Yönetimi
Toshiba Grubu, toplumları hedef alan daha zengin bir yaşam biçimine katkıda bulunarak Dünya ile uyum içinde yaşamayı teşvik eden çevre yönetimi uygulamasını benimsemiştir. Temel Çevre Politikasını temel alan Toshiba Grubu, çok sayıda yeni hedef belirleyen ve gönüllü çevre planları hazırlayan Çevre Vizyonu uygulamasına uygun biçimde çevreye yönelik girişimleri sistematik olarak teşvik etmeye çabalamaktadır. Gönüllü çevre planları, hedeflenen rakamlara ulaşmaya yönelik eylem planlarıdır.
Daha fazla bilgi>


Kurumsal Sosyal Sorumluluk Faaliyetleri
Felsefe ve Politika, Yönetim, Paydaş Anlaşmaları, Sosyal Performans ve Kurumsal Vatandaşlık gibi konuları ele alan Kurumsal ve Sosyal Sorumluluk esasları, Toshiba stratejisinin ve işlerinin merkezinde yer alır. İnsan hayatına saygı, çevre bilinci ve yasal gerekliliklere uygunluk gibi değerler, Dünya gezegeninin kurumsal bir vatandaşı olarak günlük çalışmalarımıza dahil ettiğimiz unsurlardır.
Daha fazla bilgi >


Toshiba Research Europe Ltd.
İngiltere'de bulunan Toshiba Research Europe Ltd (TREL), Toshiba Corporation Japonya tarafından kurulmuş olan kurumsal düzeydeki küresel AR-GE kuruluşlarından biridir ve Cambridge'teki Cambridge Araştırma Laboratuvarı (CRL) ile Bristol'daki Telekomünikasyon Araştırma Laboratuvarı (TRL) olmak üzere iki ayrı laboratuvardan oluşur.
Cambridge Research Laboratory | Telecommunications Research Laboratory