* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Hakkımızda


Biz dynabook'uz. Olağanüstü Toshiba mirasımızın temelleri üzerinde yükselen dinamik, girişimci bir yeni işletmeyiz.

Bir sektör lideri olan Toshiba, 1985'te dünyanın ilk mobil bilgisayarı T1100'i piyasaya sundu ve bunu 1989'da dynabook J-3100 SS001 olan dünyanın ilk dizüstü bilgisayarı takip etti.

Bu iki taşınabilir bilişim yeniliği insanların istediği yerden güvenli bir şekilde çalışmasına olanak sağladı ve günümüzdeki mobil bilişim pazarına bir tanım kazandırdı. O zamandan bu yana, Toshiba en son teknoloji ve tasarımın entegre olduğu ödüllü, yenilikçi ürünler ve hizmetler sunmanın yanı sıra her zaman üstün kalite ve güvenilirlik de sunmaktadır.

Sharp Corporation, Ekim 2018'de Toshiba'nın bilgisayar işinin %80,1'ini satın aldı ve 1 Nisan 2019 itibarıyla işletme küresel düzeyde "dynabook" olarak bilinecektir.

Markamız bir isim veya logodan ziyade kültürümüzün ve değerlerimizin bir temsilidir. Bu kültür ve değerler, yüksek düzeyde yetenekli ve bilgili çalışanlarımız, ödüllü ürünlerimiz ve kalite, güvenlik ve yenilik konularına bağlılığımız ile güven duygusuna ve uzun süreli ortaklıklar kurmaya verdiğimiz önem sayesinde dynabook Europe'ta da korundu ve güçlü kaldı.

dynabook'un farkını anlamak için daha fazla bilgi edinin:

Değişim burada

Dynabook Inc. (Şirketin eski adı Toshiba Client Solutions Co., Ltd.'dir) ve bağlı kuruluşları, 1 Ekim 2018 tarihinde Toshiba Group ile finansal kaynaklarını ayırmıştır. 

Daha fazlasını öğrenin