* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

İşletmelere yönelik yenilikler

Neden Toshiba?
İş amaçlı cihaz serisi
Hizmetler
Çözümler

Toshiba size daha fazla olanak sunar

Yalnızca Toshiba, Windows'da BIOS yazılımına kadar kendi dizüstü bilgisayarlarını tasarlayıp üretir. Bu, size olabilecek en iyi kaliteyi, geniş kapsamlı güvenlik seçeneklerini ve yenilikçi özellikleri sunarak çalışma gününüzün daha sorunsuz geçmesine yardımcı olmamızı sağlar.

Daha fazlasını öğrenin

Portégé

Güçlü Intel® Core™ vPro™ işlemcilere sahip, 13,3” veya daha düşük ekranlı ultra mobil PC'ler.

Daha fazlasını öğrenin

Tecra

14" ve 15,6" boyutundaki ekranlar ve bir dizi bağlantı özelliği seçeneği ile işleri halletmenin mükemmel yolu.

Daha fazlasını öğrenin

Satellite Pro

13,3" ve 15,6" arasında ekran boyutları içeren güvenilir cihazlar arasından seçim yapın.

Daha fazlasını öğrenin

Tüm iş amaçlı PC'lerimiz

Hizmetler

Standart garantinizi uzatmak, destek düzeyinizi yükseltmek veya hasarlı bir sabit sürücüden kayıp verileri kurtarmak isteyin fark etmez, size uyacak bir dizi hizmetimiz var.

Daha fazlasını öğrenin

Çözümler

İş sorunsuz bir iş akışı oluşturmaya gelince kullandığınız çözümler de donanımın kendisi kadar önemlidir.

Tüm çözümleri görüntüle

DynaedgeKuruluşun, müşteriyle temas kuran hem uzaktaki hem de sahadaki çalışanlarının verimliliğini en iyi duruma getirmesi için tasarlanmıştır.

Daha fazlasını öğrenin

Toshiba Mobile Zero Clienttüm güvenlik düzenlemelerinize uyarken çalışanlarınızı hareket halinde çalışabilmeleri için destekler.

Daha fazlasını öğrenin

Değer katan diğer özellikler

Aksesuarlari
Environment
Önerilerimiz

Aksesuarlari

Toshiba dizüstü bilgisayar aksesuarlarıyla, dizüstü bilgisayar deneyiminizi en iyi duruma getirin. Taşıma çantası, bellek artırımı veya yerleştirme (docking) çözümleri arıyorsanız, Toshiba dizüstü bilgisayarınız için uygun olan bir aksesuarı Toshiba'dan sağlayabilirsiniz.

Daha fazlasını öğrenin

Çevre sorumlulukları

Üretim ve kullanımdan ürün ömrü sonu ve geri dönüşüme kadar her üretim aşamasında ürünlerimizi daha da çevre dostu ürünler haline getirmek için sürekli çalışıyoruz.

Toshiba, sıfır karbon hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur ve genel emisyonu azaltır. Şarj etme döngülerini en iyileştirme yoluyla elektrikten tasarruf etmenizi sağlayan güç yönetim araçlarına da sahibiz.

Daha fazlasını öğrenin

Önerilerimiz

Toshiba, iş amaçlı dizüstü bilgisayarlarınızı korumak ve performansını artırmak için özenle seçilmiş iş ortaklarından alınan ürünleri kullanmanızı önerir.
*Lütfen Toshiba tarafından işletilmeyen bir üçüncü taraf web sitesine yönlendirileceğinizi unutmayın.

iolo

Küçük veya orta ölçekli işletmenizde üretkenliği artırın. iolo System Mechanic ile dizüstü bilgisayarlarınızın mümkün olan en yüksek verimlilikte çalıştığından emin olun.

Daha fazlasını öğrenin*

Winzip

Dünyanın 1 numaralı sıkıştırma yardımcı programıyla istediğiniz yerden dosyaları sıkıştırın, koruyun, paylaşın ve yönetin.

Daha fazlasını öğrenin*

Videos

Vaka incelemeleri

Whitepapers

Toshiba Servis

Yatırımınızı daha uzun süre koruyun

Toshiba, cihazlarının kalitesiyle övünür ancak hiçbir şey bozulmaz değildir. Bu nedenle cihazınızı uzatılmış garantiyle korumanız akıllıca bir davranış olur. Ayrıca, destek düzeyinizi yükseltebilir veya varlıklarınızı tek bir özel platformdan yönetebilirsiniz.

Daha fazlasını öğrenin

Bize ulaşın

Satıcı Bulma Aracı
Destek

Size en yakın satıcıyı bulun

Size en yakın yetkili Toshiba satıcısını bulmak için satıcı bulma aracımızı kullanın. Yeni bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olsun veya BT alt yapınızın bakımını yaptırmanız gerekiyor olsun fark etmez, onaylı satıcılarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Size en yakın satıcıyı bulun

Destek

Aşağıdaki bağlantıyı izleyerek en yeni destek, bilgi ve indirilebilir içerikleri keşfedin.

Daha fazlasını öğrenin

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

Her boyutta işletme ve sektör için uzman BT danışmanlarımız bulunmaktadır. Hiçbir zorunluluk barındırmayan bir sohbet çerçevesinde seçeneklerinizi keşfetmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklatmanız yeterli.

Bize ulaşın