* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Make IT work

 • Neden Toshiba?

  • Toshiba size daha fazla olanak sunar

   Yalnızca Toshiba, Windows'da BIOS yazılımına kadar kendi dizüstü bilgisayarlarını tasarlayıp üretir. Bu, size olabilecek en iyi kaliteyi, geniş kapsamlı güvenlik seçeneklerini ve yenilikçi özellikleri sunarak çalışma gününüzün daha sorunsuz geçmesine yardımcı olmamızı sağlar.

   Daha fazlasını öğrenin ▶
 • Make IT work

  • En eksiksiz ürün yelpazemiz

   Toshiba, dizüstü bilgisayar tasarlama ve geliştirme konusunda 30 yıldan fazla deneyime sahip olduğundan verimliliği artırmak için teknolojimize güvenebileceğinizi bilirsiniz. İşletme alanında şimdiye kadar sunduğumuz en büyük ürün yelpazesine bir gözatın ve kuruluşunuza uygun cihazları bulun.

   Ürün yelpazesini görüntüleyin ▶
 • İş amaçlı cihaz serisi

 • Hizmetler

  • Hizmetler

   Standart garantinizi uzatmak, destek düzeyinizi yükseltmek veya hasarlı bir sabit sürücüden kayıp verileri kurtarmak isteyin fark etmez, size uyacak bir dizi hizmetimiz var.

   Daha fazlasını öğrenin ▶
 • Çözümler

  • Çözümler

   İş sorunsuz bir iş akışı oluşturmaya gelince kullandığınız çözümler de donanımın kendisi kadar önemlidir.

   Toshiba Mobile Zero Client, tüm güvenlik düzenlemelerinize uyarken çalışanlarınızı hareket halinde çalışabilmeleri için destekler.

   Daha fazlasını öğrenin ▶

   Smart Data Encryption ,standart şifrelemenin ötesine geçerek kaldırılmış olsa bile sabit sürücünüzün her alanını korur.

   Daha fazlasını öğrenin ▶

Sektöre göre

 • SMB

  • Küçük işletme. Büyük fark.

   Toshiba olarak, küçük ve orta ölçekli şirketlerde işlerin nasıl yürüdüğünü biliyoruz. Satellite Pro ürün yelpazesini bu yüzden tasarladık. Günlük verimlilik için standart dizüstü bilgisayarlardan daha özel kullanımlar için tüm özelliklerle donatılmış modellere kadar her türlü seçeneği sunuyoruz. Bu nedenle, bütçeniz ne olursa olsun ihtiyaçlarınıza uygun cihazları seçebilirsiniz. Dahası, ürün yelpazesindeki her PC Güvenilirlik Garantimiz ile desteklendiğinden yatırımınız tamamen korunur.

   Ürün yelpazesini görüntüleyin ▶
 • Kuruluş

  • Kuruluş. Gerçek kuruluş düzeyinde güvenlikle sunulur.

   Kuruluş ortamlarında, daha dikkatli bir şekilde belirlenen dizüstü bilgisayarlara ihtiyaç duyulduğundan dizüstü bilgisayarların performansları iş ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz aynı zamanda kuruluşunuzu daha yüksek bir güvenlikle korur. Portégé ve Tecra ürün yelpazelerimizin bu kadar zengin özellik seçenekleriyle birlikte daha gelişmiş güvenlik seçenekleri sunmasının nedeni budur.

   Ürün yelpazesini görüntüleyin ▶
 • Kamu sektörü

  • Kamu Sektörü. Gizlilik veriler.

   Cihazın açıldığı her sefer güvenlik denetlemelerini herkesten önce devreye sokan seçkin Toshiba BIOS özelliği dâhil olmak üzere benzersiz güvenlik seçeneklerimiz sayesinde kamu sektörü için her zaman önemli bir sağlayıcı olduk. Gelişmiş oturum açma seçeneklerine akıllı kartlar ve parmak izi tanıma özelliği de dâhildir.

   Ürün yelpazesini görüntüleyin ▶
 • Eğitim

  • Eğitim. Her sınıf farklıdır.

   Her sınıf, her öğrenci, her öğretmen ve her eğitimci farklı ihtiyaçlara sahiptir. Bu nedenle cihazlarımızı daha erişilebilir ve öğrenme için daha destekleyici olacak şekilde tasarladık. Her birey için doğru dizüstü bilgisayarı veya Ultrabook™ ürününü seçerek onlara gelişim için ihtiyaç duydukları her şeyi sunun.

   Ürün yelpazesini görüntüleyin ▶

Değer katan diğer özellikler

 • Güvenlik çözümleri

  • İşletmelere yönelik güvenlik çözümleri

   Güvenliğin her ölçekteki şirket için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden her bir müşterimizin gizliliğini korumak için rakipsiz çözümler geliştirdik.

   Özel Smart Data Encryption ve Mobile Zero Client çözümlerimiz, verilerinizin yanlış kişiler tarafından ele geçirilmesini önler. Ayrıca, kontrolün tamamen sizde olmasını sağlayacak kendi BIOS yerel sistemini geliştiren tek bilgisayar üreticisiyiz.

   Daha fazlasını öğrenin ▶

 • Environment

  • Çevre sorumlulukları

   Üretim ve kullanımdan ürün ömrü sonu ve geri dönüşüme kadar her üretim aşamasında ürünlerimizi daha da çevre dostu ürünler haline getirmek için sürekli çalışıyoruz.

   Toshiba, sıfır karbon hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur ve genel emisyonu azaltır. Şarj etme döngülerini en iyileştirme yoluyla elektrikten tasarruf etmenizi sağlayan güç yönetim araçlarına da sahibiz.

   Daha fazlasını öğrenin ▶
 • Önerilerimiz

  • Önerilerimiz

   Toshiba, iş amaçlı dizüstü bilgisayarlarınızı korumak ve performansını artırmak için özenle seçilmiş iş ortaklarından alınan ürünleri kullanmanızı önerir.

   *Lütfen Toshiba tarafından işletilmeyen bir üçüncü taraf web sitesine yönlendirileceğinizi unutmayın.

   iolo

   Küçük veya orta ölçekli işletmenizde üretkenliği artırın. iolo System Mechanic ile dizüstü bilgisayarlarınızın mümkün olan en yüksek verimlilikte çalıştığından emin olun.

   Daha fazlasını öğrenin*
   line
   Winzip

   Dünyanın 1 numaralı sıkıştırma yardımcı programıyla istediğiniz yerden dosyaları sıkıştırın, koruyun, paylaşın ve yönetin.

   Daha fazlasını öğrenin*

Vaka incelemeleri

Case Img

Coventry İl Meclisi

Coventry İl Meclisi, yeni bir mobilite projesi kapsamında vatandaşlara sundukları hizmeti dönüştürme ihtiyacındaydı. Çalışanlarını Toshiba'nın Portégé Z20t ürünü ile desteklemeleriyle birlikte artık topluma sundukları hizmetlerde daha esnek, uyumlu ve verimli olarak çalışıyorlar. Üst düzey çalışanlardan teknolojinin meclisi nasıl dönüştürdüğünü dinlemek için videoyu izleyin.

İndirilen içerik İngilizce olacaktır ►
Case Img

Walkthrough Media

Walkthrough Media yeni nesil emlak piyasası çözümleri sunan bir şirket. Hafif ve dayanıklı cihazların yanı sıra kapsamlı multimedya gereksinimlerinin üstesinden gelebilecek cihazlara ihtiyaç duyuyordu. Tüm ihtiyaçlarını karşılamak için yerinde düzenleme özellikleri, daha iyi müşteri hizmeti ve daha birçok imkan sunmasına olanak sağlayan Toshiba'nın Windows 10 işletim sistemine sahip Portégé Z20t karma dizüstü bilgisayarına geçiş yaptı.

İndirilen içerik İngilizce olacaktır ►
Case Img

Ragbi Dünya Kupası 2015

Birleşik Krallık'ta düzenlenen Ragbi Dünya Kupası 2015, Toshiba'nın peş peşe sponsor olduğu 3. turnuvaydı. Turnuvanın organizatörlüğünü üstlenen World Rugby'nin oyunculara, taraftarlara ve işleyişle ilgili ihtiyaçlara yönelik pek çok işlev için çeşitli teknoloji gereksinimleri vardı. Toshiba PC ve İş Amaçlı Ekran takımları ile sıkı bir iş birliğine giren World Rugby şimdiye kadarki en büyük turnuvaya ev sahipliği yapmak için tüm gereksinimleri başarıyla karşılayabildi.

İndirilen içerik İngilizce olacaktır ►
Case Img

Pinehurst Chiropatric

Pinehurst Chiropractic Kliniği çalışmalarına yönelik daha dijital bir yaklaşım benimsemeye karar vererek bu hedeflerini gerçekleştirmek için Toshiba'nın Windows 10 işletim sistemine sahip Portégé Z20t ürününe geçiş yaptı. Bu yeni teknoloji sayesinde hem hasta hem de yönetim deneyimini oldukça geliştirerek kolaylaştırmanın yanı sıra daha üretken ve verimli bir iş gücü sağlayarak uyumluluk standartlarını ve güvenliği artırdı.

İndirilen içerik İngilizce olacaktır ►
Case Img

Loftysoft

İsveç danışmanlık firması olan Loftysoft AB, magnezyum alaşım tasarımı ve canlı renklere sahip dokunmatik özellikli ekranı sayesinde daha iyi müşteri iletişimi ve seyahatler esnasında daha iyi mobilite sağlaması için Toshiba'nın Windows 10 içeren Portégé Z30t ürünü tercih etti. Tüm ihtiyaçlarını tek bir cihazla karşılayabilen şirket, Portégé Z30t ile tüm gereksinimlerinin başarıyla üstesinden gelebilir.

İndirilen içerik İngilizce olacaktır ►
Case Img

Batravision

Gelişmiş göz bilimi teknikleriyle tanınan Batra Vision Medical Group masaüstü bilgisayar takımını Toshiba'nın Windows 10 içeren Portégé Z30t Ultrabook'ları ile değiştirerek, daha iyi hasta etkileşimleri ve sektörel gereksinimleri karşılama ile sonuçlanan hem güvenliği hem de çalışanları için mobilite işlevini geliştiren Toshiba çözümüne geçiş yaptı.

İndirilen içerik İngilizce olacaktır ►
Case Img

The Boru Group

The Boru Group, dünya çapında kuruluşlar için altyapı ve proje yönetim sistemleri tasarlayan bir BT hizmet sağlayıcısıdır. Müşterileriyle çalıştıklarında güvenli verilere ve uygulamalara erişim ihtiyacı duyarlar. Bunu yapmak için de yüksek oranda taşınabilirlik ve güvenlik sunan Portégé Z30-C ürününü kullanırlar.

İndirilen içerik İngilizce olacaktır ►
Case Img

Sherry Fitzgerald

Sherry Fitzgerald, İrlanda'da ülke çapında 22 ofisi bulan oldukça geniş bir emlak ofisidir. Toshiba'nın Portégé Z20t karma dizüstü bilgisayarları, çalışanların çalışma koşullarında devrim yarattı. Portégé Z20t, her gün birçok yeri ziyaret eden çalışanlara 17 saatlik pil ömrü, ayrılabilir tablet ve 4G bağlantısı sayesinde esneklikte yeni deneyimler sunuyor.

İndirilen içerik İngilizce olacaktır ►
Case Img

Desigual

İspanyol moda şirketi Desigual, ofislerindeki tüm masaüstü bilgisayarları işletmeye yönelik 700’den fazla Toshiba dizüstü bilgisayarı ile değiştirdi. Desigual, 106 ülkede 900’ü aşkın çalışana sahip olduğundan işletme başarısı için güvenilir ve bağlantılı cihazların kullanılması hayati önem taşır.

İndirilen içerik İngilizce olacaktır ►
Case Img

Botkyrka

İsveç'in Botkyrka Belediyesi, 6000 çalışanının değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni bir teknoloji arayışındaydı. Sonuç olarak, Botkyrka Belediyesi bu hedefini gerçekleştirmek için mobil bir çalışma gücü sağlamanın yanı sıra idari işleri önemli ölçüde azaltan yönetim işlemlerini kolaylaştıran Toshiba'nın Portégé Z30 ürününü tercih etti.

İndirilen içerik İngilizce olacaktır ►
Case Img

Go ON UK

GO ON UK, günümüz dünyasında tüm yetişkinlerin ihtiyaç duydukları temel dijital becerilere sahip olmasını temin etmeyi amaçlayan bir yardım kuruluşudur. Yalnızca 15 kişilik bir ekibin böylesi büyük hedefleri gerçekleştirebilmesi için gerekli olan başarının anahtarı ise güçlü, güvenilir ve mobil dizüstü bilgisayar takımıydı. Toshiba Ultrabook'lar, mevcut BT altyapısına kolay entegre olmaları ve artırılmış mobiliteye yönelik 3G bağlanabilirliği sayesinde tüm çalışanlar için değerli bir araç işlevi gördü.

İndirilen içerik İngilizce olacaktır ►
Case Img

Deloitte

1300'den fazla çalışana sahip, alanında lider bir danışmanlık firması olan Deloitte İrlanda, çok fazla seyahat eden ve müşterilerle sık sık görüşme yapan çalışanları için sağlam ve güvenilir PC'lerin kullanıldığı iş gücünü destekleyecek uzun dönemli bir dizüstü bilgisayarı iş ortağına ihtiyaç duyuyordu. Toshiba, çeşitli dizüstü bilgisayarlar sunarak bu ihtiyaçları ve küresel standartları karşılamanın yanı sıra maliyet verimliliğini sağlamaya ve toplam sahip olma maliyetini azaltmaya yardım etti.

İndirilen içerik İngilizce olacaktır ►
Case Img

Bishop Challoner Catholic College

Birmingham, Birleşik Krallık'ta bulunan Bishop Challoner Katolik Üniversitesi, okulların ve öğrencilerinin kendi BT onarımlarının üstesinden gelebilmelerine ve bunun sonucunda da sigorta ve bakım maliyetlerinden tasarruf edilmesine olanak sağlayan Toshiba'nın benzersiz Self Maintainer programını uyguladı. Aynı zamanda, öğrencileri yeni yaşam becerileri ile donatıp gelecekteki kariyerlerinde benimseyecekleri teknoloji uzmanlığı değerine ulaştırdı.

İndirilen içerik İngilizce olacaktır ►

Whitepapers

Case Img

Make IT work

Günümüz BT zorluklarının nasıl üstesinden gelineceğini araştıran ve gelecek için hazırlık yapan Kıdemli BT karar mercilerine yönelik olarak Make IT work Kılavuzunu geliştirdik. Kılavuzun içerikleri arasında çözümleyicilerin görüşleri, pan-Avrupa araştırmaları ve kendi uzmanlarımızın sundukları tavsiyeler yer almaktadır. Kılavuz, temel olarak yönetilebilirlik, güvenlik, güvenilirlik ve bağlanabilirlik dahil olmak üzere başarılı bir BT stratejisinde olması gerektiğine inandığımız yapıtaşları etrafında şekillenmiştir.

İndirilen içerik İngilizce olacaktır ►

Servis ve Aksesuarlar

 • Servis sağlayın

  • Yatırımınızı daha uzun süre koruyun

   Toshiba, cihazlarının kalitesiyle övünür ancak hiçbir şey bozulmaz değildir. Bu nedenle cihazınızı uzatılmış garantiyle korumanız akıllıca bir davranış olur. Ayrıca, kazalara ve hırsızlığa karşı da korunabilirsiniz.

   Daha fazlasını öğrenin ▶
 • Bağlayın

  • Kullanışlı bağlantı

   Değer katan yerleştirme paketimizle kullanıcılarınızı ihtiyaç duydukları her şeye saniyeler içinde bağlanacakları şekilde destekleyin. Neredeyse tüm cihazlarımızla uyumlu olduklarından kullanıcılarınıza zaman kazandırır ve paradan tasarruf etmelerini sağlar.

   Daha fazlasını öğrenin ▶
 • Güç sağlayın

  • Daha uzun süre daha fazla güç

   Toshiba güç paketi hareket halindeki uzmanlar için idealdir, hareket halinde ve daha uzun süre bağlantıda kalmalarına yardımcı olur. Güç seçenekleri neredeyse tüm modellerde ortak olduğundan esnekliği artırarak cihazlarınızı güçlendirirken paradan tasarruf edebilirsiniz.

   Daha fazlasını öğrenin ▶

Bize ulaşın

 • Satıcı Bulma Aracı

  • Size en yakın satıcıyı bulun

   Size en yakın yetkili Toshiba satıcısını bulmak için
   satıcı bulma aracımızı kullanın. Yeni bir dizüstü bilgisayara
   ihtiyacınız olsun veya BT alt yapınızın bakımını yaptırmanız
   gerekiyor olsun fark etmez, onaylı satıcılarımız size
   yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

   Size en yakın satıcıyı bulun ▶
 • Destek

  • For our partners

   The latest product materials and other useful information for Toshiba channel partners can be found on our Partner Portal.

   Find out more ▶

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

Her boyutta işletme ve sektör için uzman BT danışmanlarımız bulunmaktadır. Hiçbir zorunluluk barındırmayan bir sohbet çerçevesinde seçeneklerinizi keşfetmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklatmanız yeterli.

Üye olun ▶

Bizi Takip Edin