* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Toshiba Business
Vision

Toshiba’nın hemen hemen tüm dijital Signage TV cihazlarına yüklenebilen Business Vision, Açık Durumdayken Takma Çıkarma Özelliği birimi ile çalışır.

Çok sayıda yapılandırma ile video, görüntü ve metin dahil olmak üzere çok çeşitli içerikleri destekleyen Business Vision, markanıza özel dijital Signage TV içerikleri oluşturmanıza imkân tanır.

Business Vision ile bağımsız, yerel ağ bağlantılı veya bulut tabanlı yapılandırma tercihinizi belirleyin ve tüm ekranlarınızı tek bir uzak konumdan kontrol edin.

Müşterilerinizle bağlantı kurmak üzere içeriklerinizi kontrol edin

Bağımsız bir çözüm olarak veya yerel ya da bulut tabanlı bir ağ aracılığıyla çalıştırılabilen Business Vision dijital Signage TV yazılımı ile tüm ekranlarınıza ait içerikleri yönetin.

Daha fazla bilgi

Business Vision nedir?

Business Vision, çeşitli iş ortamlarındaki dijital Signage TV iletişimlerinin uzaktan yönetilmesini sağlayan bir yazılımdır. Bağımsız bir çözüm olarak veya yerel ya da bulut tabanlı bir ağ aracılığıyla çalıştırılabilir ve Toshiba’nın iş amaçlı dijital Signage TV cihaz serisinin yanı sıra gelecekte piyasaya sürülecek modellerle de uyumludur.

Daha fazla bilgi

Nasıl çalışıyor?

Toshiba’nın iş amaçlı dijital Signage TV cihaz serisi ile uyumlu olduğundan, Business Vision yazılımını kullanmaya başlamak oldukça basittir.

  • Açık Durumdayken Takma Çıkarma Özelliği ile uyumlu birimlere yükleyin.
  • Benzersiz bir Signage TV içeriği oluşturmak için bir dizi yapılandırma ayarı ve şablon kullanın.
  • Görüntü, metin, sosyal medya yayını, video ve daha fazlasını içe aktarın.
  • İçerik planlayın, ekran kurallarını belirleyin ve iletişimlerinizi tamamen ihtiyaca göre düzenleyin.
  • Bir yerel ağ veya bulut aracılığıyla ekranları doğrudan kontrol edin.
  • Birden çok bağlantı özelliği seçeneği sayesinde, çeşitli yerel kaynakların içeriklerini görüntüleyin.

Videos