* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Business Vision

SİZİN İŞİNİZ,
SİZİN VİZYONUNUZ

Dijital Signage TV ekranlarınızın profesyonel yazılımı Toshiba Business Vision ile istediğiniz içeriği hızla organize edin ve kolaylıkla sergileyin. Sofistike çözümümüz, kendi Signage TV içeriğinizin yazarı olmanızı sağlar ve Business Vision, gelişmiş özelliklere rağmen kolay kullanıma sahiptir. Kullanıcı dostu tasarımı, birden fazla ekranda düzeni kontrol etme ve şablonları kişiselleştirme esnekliği sağlayarak videolarınızı, görüntülerinizi, metinlerinizi, sosyal medya yayınlarınızı ve daha fazlasını göstermenizi mümkün kılar.

DAHA FAZLA BİLGİ

Overview Back to Business Vision page

GEREKSİNİMLERİNİZE UYUM SAĞLAR

Toshiba Business Vision, size uygun olacak şekilde kullanılmasını mümkün kılan son derece esnek bir sistemdir. Yazılım, bağımsız bir sistem olarak kullanılabilir veya yerel bir sunucuya bağlanabilir. Ayrıca tek bir bilgisayar kullanarak ekranlarınızı buradan kontrol edebilirsiniz. Business Vision, bulut tabanlı denetim de sağladığından görüntülemek istediğiniz içeriğin sınırı yoktur.

İSTEDİĞİNİZ İÇERİĞİ İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE GÖSTERİR

Toshiba Business Vision ile sizin için en önemli olan içeriği gösterebilirsiniz. Yazılım; video, görüntü, metin, sosyal medya yayını, RSS, URL bağlantısı olmasına bakılmaksızın ekranların her zaman ilgi çekici olması için çeşitli bir içerik karışımını destekler. Ayrıca, içeriği nasıl göstermek istediğiniz size bağlıdır: Hem önayarlı hem de özel şablonlarla her bir ekrandaki düzeni kontrol edebilir ve öğeleri kolaylıkla yönetebilirsiniz.

ZAMANLAMANIN ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNU ANLAR

Doğru kitleyi doğru zamanda cezbetme konusunda zamanlama hayati bir öneme sahiptir. Bu nedenle Toshiba Business Vision, hem tek hem de birden fazla ekranda gösterilen içeriği planlama yeteneği sunar. Planlama haftalık, günlük ve saatlik olarak tamamlanabilir; yani mesajlarınızı, izleyicilerinizin yeni görüşlere en açık olduğu zamana göre ayarlayabilirsiniz.

BİRDEN FAZLA EKRANDA SORUNSUZ ÇALIŞIR

Virtual Videowall* yazılımımız, içeriği birden fazla ekranda otomatik olarak uyumlu hale getirir, böylelikle sizin bunu yapmanız gerekmez. Gerçekten etkileyici bir deneyim için video duvarlarında veya üst üste gelen ekranlarda büyük ve sorunsuz bir görüntü sunmanızı sağlar.

* Bu özellik sadece Business Vision Cloud'da mevcuttur.

EKRAN GERİ BİLDİRİMİYLE SİZİ HABERDAR EDER

Toshiba Business Vision'ın geri bildirim işlevi sayesinde asla bilgisiz kalmazsınız. İndirilebilir içerikler, depolama bildirimleri, CPU kullanımı ve daha fazlası gibi öğeler dahil olmak üzere ekran ve cihaz durumları hakkında bilgi almayı seçebilirsiniz; bu da, tek veya birden fazla ekranı kolaylıkla yönetebileceğiniz anlamına gelir.

SİZE ÜSTÜN KONTROL SUNAR

Değişik düzeylerde mevcut yönetimle* sisteminizde kontrolünüzü sürdürmek için bireysel kullanıcılara veya oluşturduğunuz kullanıcı gruplarına farklı izinler verebilirsiniz. Sadece birkaç tıklamayla yaşla ilgili içerik gibi içerik türlerini farklı konumlarda sınırlamak için kurallar da oluşturabilirsiniz.

*Bu özellik, 2015'in ikinci yarısından itibaren yalnızca Business Vision Cloud'da sunulur