* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

İşletmelere yönelik çözümler
İşletme sorunlarınızı çözmeye yöneliktir

Toshiba olarak dizüstü bilgisayarlar üretmekten çok daha fazlasını yapıyoruz. Çözümlerimiz alanında çalışan ekibimiz, "müşterilerimizin iş gücünü nasıl daha verimli, etkili ve güvenli hale getirebiliriz?" sorusunu kendilerine sorarak karmaşık işletme sorunlarını çözmek için azimle çalışmaktadır.

Çözümlerimiz üç temel öğe üzerine inşa edilmiştir: mühendislik deneyimimiz, Çözümler alanı ekibimiz ve SİZ yani müşterilerimiz. Çoğu durumda, doğrudan müşterimizle çalışarak işe bir Kavram Kanıtı ile başlarız. Konseptten geliştirme ve üretime kadar tüm aşamalarda müşterilerimize danışarak ve onlarla iş birliği yaparak ilerleriz. Böylece, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına yönelik gerçek ve işe yarayan çözümler sunarız.

Sürekli olarak yeni konseptler üzerinde çalışıyoruz. Özel bir işletme sorununuz olursa bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.

Mobile Zero Client ile maksimum güvenlik

Dizüstü bilgisayarların bütün verimliliği ve esnekliğiyle birlikte sıfır istemcinin tüm güvenlik avantajlarını sunan Toshiba Mobile Zero Client (TMZC), çalışanlarınız için yeni çalışma yöntemlerinin kapılarını açabilir. Deneyimimiz ve BIOS sisteminin tamamen bize ait olması sayesinde, TMZC'yi mevcut güvenlik düzenlemelerinize ve altyapınıza eksiksiz şekilde uyarlayabiliriz.

Daha fazlasını öğrenin

Smart Data Encryption ile standart
şifrelemenin ötesine geçin

Sabit sürücü şifreleme sistemimiz, sistem dosyaları ve klasörlerini de içeren sabit disk sürücüsünün her bölümü için kapsamlı koruma sağlayan gelişmiş bir veri güvenliği çözümüdür.

Önyükleme öncesi kimlik doğrulama, tam birim şifreleme ve e-posta veya USB yoluyla bile güvenli paylaşma özelliklerini barındıran Smart Data Encryption'ı yüklemek son derece basittir ve en hassas işletme birimlerinize ait kritik veri kaybı riskini azaltan bu uygulama, uzun bir süre boyunca kullanılabilir.

Daha fazlasını öğrenin