* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Why Toshiba

Bizi farklı kılan nedir?
Gerçek Yenilik

Toshiba:Bizi farklı kılan nedir?

Toshiba olarak tamamen farklı bir BT sağlayıcısı olmanın gururunu yaşıyoruz. Yeni çözümler üretmede 140 yılı aşkın tecrübe ve dizüstü bilgisayar tasarlama, üretme ve geliştirme konusunda 30 yılı aşkın deneyimin yanı sıra son derece kapsamlı bir yenilik kültürüne sahibiz. Bu belgede, öğrendiğimiz birkaç sırrı açıklayacak ve sizinle ileri görüşlü teknoloji tutkumuzu paylaşacağız.

Ürün yelpazesini görüntüleyinTasarımdan üretime şirket içi uygulamalar

Tüm iş amaçlı dizüstü bilgisayarlarımızı herhangi bir dış kaynak kullanmadan tamamen şirket içinde tasarlıyor, üretiyor ve geliştiriyoruz. Bu da, Toshiba ürünlerinin tasarım, işlevsellik ve sonuç olarak güvenlik boyutlarının sadece bizim tarafımızdan kontrol edildiği anlamına gelir.


Toshiba in innovation

Daima üstün teknolojiden
faydalanıyoruz

İngiltere'de Cambridge, Japonya'da Tokyo ve Çin'de Hangzhou olmak üzere dünyanın dört bir yanında Toshiba araştırma, geliştirme ve üretim merkezlerimiz bulunmaktadır.

Daha iyi bir işletme geleceği inşa ediyoruz

İşletme BT'si sürekli değişiyor. Toshiba mühendisleri, bu değişimin ön saflarında yer alarak tüm sektörlerdeki her türlü işletme için en son teknolojileri yeni çözümlere uyguluyor. Bilgisayarlardan IoT cihazlarına kadar her alanda yenilikler sunan bir şirket olarak hedefimiz, müşterilerimizin işletmelerinin dijital dönüşümüne güç katmaktır.

Uluslararası olarak en zorlu çevre testleri olarak tanınan MIL STD 810G testlerine tabi tutulmuştur.

Dizüstü bilgisayarlarımız yüksek sıcaklıklar (30°C - 60°C), 76 cm'den düşme, toz testleri, 4.750 m rakım simülasyonu, düşük sıcaklıklar (-20°C'ye kadar düşük) ile titreşim ve darbe testleri dahil olmak üzere birçok senaryoya tabi tutulur.

H.A.L.T. testine
MIL STD testine

Videolar

Toshiba Mobile Zero Client

Standart olarak
sunulan premium özellikler

Güvenlik

Gizlilik, bir işletmenin en önemli değerlerinden biridir. Gizlilik, güvenliğin en önemli gereksinim olduğu finans ve medikal alanlarında özellikle kritik önem taşısa da tüm çalışmalarımız, faaliyet alanından bağımsız olarak her bir müşterimizin gizliliğini ve güvenliğini korumaya yöneliktir.

Güvenli çok noktadan oturum açma özelliğinden (parola, parmak izi ve akıllı kart seçenekleriyle) ısmarlama Mobile Zero Client çözümlerine kadar tüm uygulamalarımızda, verilerinizin yanlış kişiler tarafından ele geçirilmesini önlemek için üstün bir gayret içerisindeyiz.

Ayrıca Toshiba, kendi BIOS yerel sistemini geliştiren, üreten ve denetleyen tek bilgisayar üreticisidir. Bu da, size sağlayabileceğimiz güvenlik düzeyinin tam denetimine sahip olduğumuz anlamına gelir.

Güvenilirlik

Garanti ediyoruz ki Toshiba dizüstü bilgisayarınız sizi yarı yolda bırakmaz. Cihazlarımızın kalitesine o kadar güveniyoruz ki tüm kurumsal müşterilerimize benzersiz bir güvenilirlik sözü veriyoruz. Çok düşük bir ihtimalle de olsa dizüstü bilgisayarlarınızdan birinin ilk yıl bozulması durumunda, cihazı ücretsiz tamir ederek paranızı geri veriyoruz.

Yönetilebilirlik

Her bir çalışan için doğru iş cihazını seçmek, filonuzu yönetme kabiliyetinizi saf dışı bırakmamalıdır. Toshiba dizüstü bilgisayarlar, işlerinizde sorunsuz bağlantı, iş birliği ve kontrol olanağı sunmak için ortak yazılım, güç aksesuarları ve yerleştirme seçenekleri ile tasarlanmıştır.

USB 3.0, HDMI, RGB, Gigabit LAN ve Intel® Pro Wi-Di ile her yerde bağlantınızı koruyun. 15 saate** kadar kullanılabilen pil ömrü ve sadece beş dakikada şarjı %80 doldurabilen hızlı şarj özellikleri ile günün tamamında işlerinizi aksatmadan gerçekleştirin. Bluetooth, 4G ve Toshiba’nın gelişmiş çift antenli Wi-Fi teknolojisini** içeren kablosuz seçenekleri sayesinde istediğiniz yerde çalışın.Ürün yelpazesini görüntüleyin

*Hüküm ve koşullar için adresini ziyaret edin toshiba.eu/reliability
**Yapılandırmaya bağlıdır.