* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
 • Neden Toshiba?

  • Toshiba: Bizi farklı kılan nedir?

   Toshiba olarak tamamen farklı bir BT sağlayıcısı olmanın gururunu yaşıyoruz. Yeni çözümler üretmede 140 yılı aşkın tecrübe ve dizüstü bilgisayar tasarlama, üretme ve geliştirme konusunda 30 yılı aşkın deneyimin yanı sıra son derece kapsamlı bir yenilik kültürüne sahibiz. Bu belgede, öğrendiğimiz birkaç sırrı açıklayacak ve sizinle ileri görüşlü teknoloji tutkumuzu paylaşacağız.

   Tasarımdan üretime şirket içi uygulamalar

   Tüm iş amaçlı dizüstü bilgisayarlarımızı herhangi bir dış kaynak kullanmadan tamamen şirket içinde tasarlıyor, üretiyor ve geliştiriyoruz. Bu da, Toshiba ürünlerinin tasarım, işlevsellik ve sonuç olarak güvenlik boyutlarının sadece bizim tarafımızdan kontrol edildiği anlamına gelir.


   Daima üstün teknolojiden faydalanıyoruz

   İngiltere'de Cambridge, Japonya'da Tokyo ve Çin'de Hangzhou olmak üzere dünyanın dört bir yanında Toshiba araştırma, geliştirme ve üretim merkezlerimiz bulunmaktadır.


   Kalite daima akılda kalır

   Ürünlerimiz daha fazla baskı altında, çoğu üründen çok daha titiz testlerden geçmektedir. Bağımsız test kuruluşu TÜV Rheinland tarafından gerçekleştirilen Highly Accelerated Life Test (H.A.L.T.), üç yıllık kullanım ömrü simüle etmektedir. Yalnızca bu titiz testten geçen ürünler Toshiba'nın yüksek standartlarına uyar.

   H.A.L.T. testi videomuzu izleyin


   İş zorluklarını çözmek ve üretkenliği artırmak DNA'mızda var

   1985'ten beri dünyanın dört bir yanındaki kurumsal müşterilerimize uzman bilgisayar ürünleri sunmaktayız; bu nedenle, önemli iş zorluklarınızı çözerek üretkenliğinizi artırmak için yenilikçi düşünme yapımızı ve güvenilir ürün geliştirme becerimizi kullanmaya oldukça alışkınız.

 • Gerçek Yenilik

  • Gerçek Yenilik

   Standart olarak sunulan ayrıcalıklı özelliklerimizle işletmenizi bir üst basamağa taşıyın

   • Özel güvenlik denetimleri

   • İşletmeye özel

   • Güvenilirlik garantisi

   • Lider bağlantı özelliği

   • Güç kazandıran tasarım

   • Titiz test uygulamaları

   • Yerleşik yönetilebilirlik özelliği


    • Özel güvenlik denetimleri

     Gizlilik, bir işletmenin en önemli değerlerinden biridir. Gizlilik, güvenliğin en önemli gereksinim olduğu finans ve medikal alanlarında özellikle kritik önem taşısa da tüm çalışmalarımız, faaliyet alanından bağımsız olarak her bir müşterimizin gizliliğini ve güvenliğini korumaya yöneliktir.

     Güvenli çok noktadan oturum açma özelliğinden (parola, parmak izi ve akıllı kart seçenekleriyle) ısmarlama Smart Data Encryption ve Mobile Zero Client çözümlerine kadar tüm uygulamalarımızda, verilerinizin yanlış kişiler tarafından ele geçirilmesini önlemek için üstün bir gayret içerisindeyiz.

     Ayrıca Toshiba, kendi BIOS yerel sistemini geliştiren, üreten ve denetleyen tek bilgisayar üreticisidir. Bu da, size sağlayabileceğimiz güvenlik düzeyinin tam denetimine sahip olduğumuz anlamına gelir.


    • İşletmeye özel

     Ürünlerimizi müşterilerimiz için geliştiriyor ve üretiyoruz. Entegre bir global üretim ağı inşa etmeye yönelik sürekli stratejimizin bir parçası olarak 2002 yılında Çin'in Hangzhou kentinde yeni üretim tesisimizi kurduk. Ağırlıklı olarak iş amaçlı BT cihazları üretmek için tasarlanan bu üretim tesisi, tüm üçüncü taraf ortaklıklarını ortadan kaldırarak Toshiba'nın ayrıntılı standartlarını sürdürmeye yönelik bağlılığımızın temsilcisi olmaya devam ediyor.


    • Güvenilirlik garantisi

     Garanti ediyoruz ki Toshiba dizüstü bilgisayarınız sizi yarı yolda bırakmaz. Cihazlarımızın kalitesine o kadar güveniyoruz ki tüm kurumsal müşterilerimize benzersiz bir güvenilirlik sözü veriyoruz. Çok düşük bir ihtimalle de olsa dizüstü bilgisayarlarınızdan birinin ilk yıl bozulması durumunda, cihazı ücretsiz tamir ederek paranızı geri veriyoruz.

     Daha fazlasını öğrenin


     Seçilen modeller. Hüküm ve koşullar geçerlidir.


    • Lider bağlantı özelliği

     Taşınabilirlik veya ağırlık özelliklerinden ödün vermeksizin tüm Toshiba iş amaçlı dizüstü bilgisayarları, RGB ve HDMI dahil olmak üzere tam boyutlu bağlantı noktaları içermektedir. Böylece tüm kullanıcılarınız, oradan oraya adaptör veya dongle taşımak zorunda kalmadan işlerine devam edebilir. Kurumsal müşteriler aynı zamanda, benzersiz Wi-Fi bağlantı özelliği için patentli çift anten konumlandırması sayesinde sınıfında lider kablosuz seçeneklerinden de faydalanabilir. Hepsinden önemlisi 3G ve LTE (4G) seçenekleri sayesinde kullanıcılarınız, nerede olurlarsa olsunlar iş ortamı bağlantılarını asla kaybetmezler.


    • Güç kazandıran tasarım

     Özel şirket içi tasarımımız, ürünlerimizin altında yatan fikirlerin tamamen bize ait olduğunun göstergesidir. Şu gibi yenilikçi özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz:

     • Ultra hafif, güçlü magnezyum alaşımı kasa
     • Optimize edilmiş sıcaklık yönetimi
     • Pil ömrü veya performanstan ödün vermeksizin daha küçük ürün tasarımları için yüksek yoğunluklu devre kartları
     • Gelişmiş güvenilirlik için daha az bileşen


    • Titiz test uygulamaları

     Tüm Toshiba dizüstü bilgisayarları, TÜV Rheinland tarafından bağımsız olarak gerçekleştirilen bir 'Highly Accelerated Life Test (H.A.L.T.)' testine tabi tutulduğundan, işinizi sürdürmek için ihtiyaç duyduğunuz dayanıklılık ve uzun süreli performansı elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

     Ürünler üzerinde, laboratuvar koşulları altında üç yıllık yoğun günlük kullanımı simüle eden bağlantı, titreşim, düşme, dökülme ve basınç testleri uygulanmaktadır. Dizüstü bilgisayarlarımız, verilerinizi 30 ml'ye* kadar olan kaza sonucu sıvı dökülmelerine ve 76 cm'ye kadar olan düşmelere karşı koruyabildiği için iç rahatlığıyla daha fazla iş gerçekleştirebilirsiniz.

     *Sıvı sızdırmaz klavyeler, verilerinizi saklamanız için 3 dakikalık bir kapatma süresi vererek 30 ml'ye kadar yanlışlıkla dökülen sıvılardan verilerinizin korunmasına yardımcı olur. Dizüstü bilgisayar işlevselliğini ve LCD ekran kullanımını sınamak için 10 saniye boyunca 100 kg ağırlık altında tutularak basınç testi uygulanmaktadır.


    • Yerleşik yönetilebilirlik özelliği

     Pek çok kullanım gerekliliğini karşılayan kapsamlı bir iş amaçlı model grubumuz bulunmaktadır. Ancak, her çalışan için doğru bilgisayarı seçmek, yönetilebilirlik bakımından düşündüğünüz kadar zahmetli değildir. Ortak yazılım görüntüsü, güç seçenekleri ve birçok model arasında yerleştirme özellikleri sayesinde filonuzun yönetimini basit ve verimli hale getirebiliriz.

     Pek çok ekran boyutu, model ve teknik özelliktekiortak yazılım görüntüsü, çalışanlarınızın kişisel dizüstü bilgisayarlarının daha açık bir şekilde sunulmasına ve kullanılmasına olanak tanır.

     Ortak güç aksesuarları – sayesinde çalışanlar, AC Adaptörü yanlarına almadan dizüstü bilgisayarlarıyla masadan masaya dolaşabilirler.

     Ortak yerleştirme – kişiye özel masalara bağlı olmadan serbest çalışmayı ve dizüstü bilgisayar modellerini değiştirmeyi daha uygun fiyatlı ve daha verimli hale getirir.


     Model grubunu görüntüleyin

 • İşletme çözümleri

  • İşletme çözümleri

   Başarınızı korumak için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetler ve özellikler

   Toshiba olarak gelişmiş hızlı ve güvenilir dizüstü bilgisayarlar üretmekten çok daha fazlasını yapıyoruz. Karşılaştığınız özel zorluklara karşı en iyi yanıtı sağlayan eksiksiz iş amaçlı bilgisayar çözümleri üretiyoruz.

   Seçtiğiniz her bir Toshiba dizüstü bilgisayar, eksiksiz bir takım olarak birlikte çalışmak için sizi hemen ayağa kaldırarak koşmanızı ve son derece verimli sonuçlar elde etmenizi sağlayacak doğru düzeyde güvenlik ve yönetim özellikleriyle tasarlanmıştır.

   BT filonuzu güçlendirmek için sunabileceğimiz hizmetlerden bazıları şunlardır:

   • Toshiba Smart Data Encryption

   • Toshiba Mobile Zero Client


    • Toshiba Smart Data Encryption

     Sabit sürücü şifreleme sistemimiz, sistem dosyaları ve klasörlerini de içeren sabit disk sürücüsünün her bölümü için kapsamlı koruma sağlayan gelişmiş bir veri güvenliği çözümüdür.

     Önyükleme öncesi kimlik doğrulama, tam birim şifreleme ve e-posta veya USB yoluyla güvenli paylaşma özelliklerini barındıran Smart Data Encryption'ı yüklemek son derece basittir ve en hassas işletme birimlerinize ait kritik veri kaybı riskini azaltan bu uygulama, uzun bir süre boyunca kullanılabilir.

     Daha fazlasını öğrenin


    • Toshiba Mobile Zero Client

     Toshiba Mobile Zero Client ile çalışanlarınızı hareket halindeyken desteklerken tüm güvenlik düzenlemelerinizi izleyin. Citrix ve VMware dahil olmak üzere ana VDI satıcılarını destekler. Bu da, çalışmaya daha kolay başlama anlamına geldiğinden alt yapınızı değiştirmenize gerek yoktur. Böylelikle daha düşük kurulum maliyetleri, gelişmiş güvenlik ve daha yüksek bir yatırım dönüşü ile sıfır istemci çözümünün avantajlarından eksiksiz faydalanırsınız.

     Daha fazlasını öğrenin