* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
Hard Drives

MOBİL YAŞAMLARA YÖNELİK MOBİL DEPOLAMA ALANI

Canvio AeroMobile kablosuz SSD ile hareket halindeyken medyalarınızı kaydetmek hiç olmadığı kadar kolaydır. Canvio AeroMobile cihazınıza kablosuz olarak medya yükleyerek akıllı telefonlarınızın, tabletlerinizin veya diğer mobil cihazlarınızın depolama alanı kısıtlamalarından kurtulun ve daha önce hiç olmadığı kadar resim ve video saklayın. Ayrıca, sekiz adede kadar bağlı cihaza Canvio AeroMobile'dan akış sağlayarak dışarıdayken ve gezinirken de kaydedilmiş medyalarınıza erişebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

TRANSFERJET™ İLE MAKSİMUM HIZ

TransferJet™, 560 Mbps yüksek hızda aktarım ile inanılmaz derecede kolay kullanımı, "bire bir dokunmatik" (one-to-one touch) davranışı ve güvenli bağlantıyı bir araya getiren yeni kablosuz yakınlık teknolojisidir. Android™ cihazdan Apple'a, akıllı telefondan dizüstü bilgisayara ve daha pek çok cihazda "Touch and Get" özelliğinden kolaylıkla faydalanın!

ÜCRETSİZ 10 GB BULUT DEPOLAMA ALANI VE UZAKTAN ERİŞİM YAZILIMI

Belirli sabit disk sürücüleriyle birlikte 10 GB bulut depolama alanına ve uzaktan erişim yazılımına ÜCRETSİZ sahip olun, ayrıca akıllı telefonunuzda, tablet bilgisayarınızda veya diğer mobil cihazlarda istediğiniz zaman verilerinize erişin. Evde veya dışarıda olun fark etmez, kolay kablosuz erişim için ev ağınızda Toshiba Canvio Premium, Canvio Premium for Mac, Canvio Slim, Canvio Slim for Mac İÇİN Canvio Connect II cihazınıza bağlanın yeter.