* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

TOSHIBA BİLGİSAYAR AKSESUARLARI

Toshiba dizüstü bilgisayar ve tablet aksesuarlarıyla, bilgisayar deneyiminizi en iyi duruma getirin. Taşıma çantası, harici monitör, bellek artırımı veya yerleştirme çözümleri arıyorsanız, Toshiba dizüstü bilgisayarınız veya tablet bilgisayarınız için uygun olan bir aksesuarı Toshiba'dan sağlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklatın.

Daha fazla bilgi

GÜVENLİK MERKEZİ – ÇEVRİMİÇİ ORTAMDA GÜVENDE KALMANIZ İÇİN KILAVUZUNUZ

Çevrimiçi ortamda kendinizin ve ailenizin güvenliğini korumaya yönelik en iyi yöntemleri keşfedin ve verilerinizi, kimliğinizi ve tüm cihazlarınızı nasıl koruyacağınızı öğrenin.

Daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklatın.

Daha fazla bilgi

Ev İçin Dizüstü Bilgisayarlar

Günlük kullanıma yönelik dizüstü bilgisayarlardan en son teknoloji ürünü multımedya ve eğlence makinelerine kadar uzanan yelpazesiyle Toshiba Satellite ailesi, ev kullanımı için ideal, olağanüstü ve çok yönlü bir performans sağlar. Güçlü işlemciler, gelişmiş grafikler, göz alıcı ekranlar, entegre Blu-ray™ veya DVD yeniden yazılabilir sürücüler ve yüksek performanslı entegre hoparlörler üstün Toshiba kalitesiyle tek bir seçkin pakette birleşir. İster bir oyunsever, ister bir HD film tutkunu olun veya yalnızca günlük Internet kullanımı için bir dizüstü bilgisayar arıyor olun, artık daha fazla arayışa gerek yok. Toshiba'nın olağanüstü Satellite serisi size hepsini bir arada sunar.

Oyunseverler İçin Dizüstü Bilgisayarlar

Multimedya meraklısı veya hevesli bir oyunseverseniz bilgisayarınızda çok fazla güce ihtiyacınız vardır ve Toshiba'nın Qosmio serisi ihtiyacınız olan tüm gücü size sağlar. Yüksek performanslı işlemciler, en gelişmiş ekran kartları ve Toshiba'nın üstün ekran teknolojisi, ses uzmanı Harman Kardon® tarafından tasarlanmış hoparlörlerin etkileyici ses özelliği ile birlikte Blu-ray Disc™'ler ve en yeni PC oyunları için inanılmaz bir oyun deneyimi sunar.

İş İçin Dizüstü Bilgisayarlar

İş amaçlı kullanım için ürün yelpazemiz, daha fazlasını isteyen iş dünyası profesyonellerine yönelik dizüstü bilgisayarları içerir. İster ince ve hafif olan bir dizüstü bilgisayar, ister yüksek performanslı bir iş makinesi, isterse masaüstü bilgisayarın yerine geçebilecek güvenilebilir bir bilgisayar arıyor olun, bu yelpaze içinde sizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacak kusursuz bir dizüstü bilgisayar bulursunuz. İster ofiste isterse hareket halinde olun, Toshiba dizüstü bilgisayarların size, yüksek kalitede mobil bilgisayar kullanma deneyimi yaşatacağından emin olabilirsiniz.

Bilgisayar Aksesuarları

Dizüstü bilgisayarınızı Toshiba'nın sunduğu aksesuarlarla donatın: Taşınabilir sabit disk sürücüleri, özel ve üniversal docking çözümleri ve taşıma çantaları.

Toshiba Servisleri

Hiç dizüstü bilgisayar ya da dijital ürün koruma seçeneklerinizi arttırmayı veya ürününüzü sigortalatmayı düşündünüz mü? Toshiba Servisleri, ürününüze yaptığınız yatırımı korumanıza yardımcı olabilir. Servislerimiz arasında Garanti Uzatma, Veri Kurtarma, Teslim Alma ve İade Etme, Yerinde Onarım ve daha fazlası mevcuttur.