Toshiba Quantum Key Distribution

Toshiba Quantum Technology

Quantum Secure Communications

Toshiba’nın vizyonu, dünyadaki iletişimi bilgisayar ve matematik alanındaki gelişmelere karşı korumaktır. Teknolojik ilerlemenin neredeyse sabit bir veri çoğalması durumu yarattığı bir zamanda, hassas bilgilerin güvenli bir şekilde iletilmesi ihtiyacı hiç bu kadar önemli olmamıştır

Daha Fazla Bilgi

Toshiba Enerji

İlerlemeyi Destekleme

Vazgeçilmez sistemler için önemli değerler sunan teknolojiler geliştirmek üzere uzun süreli birikimlerden elde ettiğimiz uzmanlığımızdan faydalanırız.

Toshiba, yenilenebilir hidrojen enerjisinden yeni nesil dağıtım sistemlerine, termal, hidroelektrik ve nükleer enerjiye kadar tüm dünyadaki insanların yaşam kalitesini artıran enerji ağı oluşumuna katkıda bulunur.

Daha Fazla Bilgi
Toshiba Energy
Toshiba Semiconductors & Storage

Toshiba Yarı İletkenler & Depolama

Solutions & Components

Toshiba, Avrupa çok çeşitli yenilikçi sabit disk sürücü (HDD) ürünleri ve ayrıca otomotiv, sanayi, nesnelerin interneti, hareket kontrol, telekom, ağ kurma, tüketici ve beyaz eşya uygulamaları için yarı iletken çözümleri sunar.

Şirketin geniş ürün yelpazesine kablosuz entegre devreler, güç yarı iletkenleri, mikro kontrolörler, optik yarı iletkenler, ASSP'ler ve diyotlardan mantık entegre devrelerine kadar çok çeşitli ayrık cihazlar dahildir.

Daha Fazla Bilgi

Toshiba Altyapı Hizmetleri

Sürdürülebilir bir gelecek

Kamusal altyapı sistemleri, binalar ve tesislerin yanı sıra endüstri sistemlerine yönelik olarak geliştirilen çözümlerimiz sayesinde güvenli, kaygıdan uzak ve sağlıklı bir sürdürülebilir topluma ulaşmaya çalışıyoruz.

Bu alanlardaki temel gelişmelerin arasında su tedariki ve kanalizasyon, otoyol, motorlu taşıt ve ray sistemlerinin yanı sıra klima sistemleri ve aydınlatma dahil olmak üzere genel altyapı sistemlerimin kritik alanlarına yönelik enerji tasarruflu ve çevre dostu sistemler ve çözümler yer alır.

Daha Fazla Bilgi
Toshiba Infrastructure
Toshiba Digital Solutions

Toshiba Digital Solutions

Yeni faaliyet ve değerler birlikte oluşturuluyor

IoT (Nesnelerin İnterneti) çeşitli araçları İnternet’e bağlayarak büyük hacimlerdeki birikmiş verileri kullanan birçok yeni faaliyet alanı oluşturuyor. Şirket, sektör ve bölge sınırlarını aşarak müşterilerimiz ve toplumumuzla el birliği içinde yeni faaliyet alanları ve değerler oluşturuyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Dynabook has recalled certain AC Adapters sold with Toshiba branded laptops (and as separate accessories). For information regarding the AC adapter recall, please visit the Dynabook support page: https://de.dynabook.com/productnotes. Dynabook purchased the Toshiba laptop business in 2018 and manages all related product inquiries and support.