* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Bildirim

Toshiba Smart TV ve Blu Ray Oynatıcılar'da Toshiba kullanıcı arabirimindeki değişiklik bildirimi

Tasarımı ve kullanıcı deneyimini yenilemek üzere 1 Eylül 2016 tarihinde Toshiba Smart TV'nin kullanıcı deneyimi güncellenecek. Bu yenilemenin bir parçası olarak Toshiba, web tabanlı MediaGuide işlevini kaldırmaya karar vermiştir. Elektronik program bilgilerini görüntülemek isteyen TV kullanıcıları yine de bu işlevi uzaktan kumandadaki 'Guide' düğmesine basarak kullanabilir

Lütfen dikkat: Gösterilen görüntü yalnızca örnekleme amaçlıdır, gerçek uygulamalar farklı olabilir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bildirim

iTunes mağazasındaki ve Google Play'deki tüm Smart TV, Cloud TV ve Blu-ray oynatıcı uygulamalarının kullanımdan kaldırılması bildirimi.

Toshiba, iTunes mağazası ve Google Play'de bulunan şu ücretsiz uygulamaları 8 Aralık 2015 tarihinde kullanımdan kaldırmaya karar verdi. Bunlar uyumlu Toshiba TV'lerin ve Blu-ray oynatıcıların akıllı telefonlardan ve tablet cihazlarından kontrol edilmesine olanak tanıyan yardımcı uygulamalardır.

iTunes mağazası
  • Toshiba Remote
  • Toshiba TV MediaGuide*
  • Toshiba Cloud TV
Google Play
  • Toshiba Remote
  • Toshiba TV MediaGuide*
Cihazınıza indirmiş olduğunuz uygulamaları kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak uygulamaları kaldırmanız durumunda, bu tarihten sonra uygulamaları yeniden indiremezsiniz.

Bu uygulama kullanımdan kaldırıldığı için, iOS'un/Android'in gelecekteki güncellemeleri işlevlerin sınırlı olarak sağlanmasına yol açabilir

Bu durumun yaratabileceğini sorunlardan ötürü kullanıcılarımızdan özür dileriz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

* Uzaktan kayıt fonksiyonu kaldırıldı. diğer işlevler değişiklik yok.